Opel Vectra benzin -03

Shitet nga: Ardit 16 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   4 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
Mjeti eshte I pajisur me te gjitha dokumentat.me sherbime te bera.me 8air bag.disqe alumini.gjithashtu eshte dhe me impjant gazi digital.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim