OPEL ASTRA 1.7 CDTI -08 FULL OPTIONS 6+1 MARSHA

Shitet nga: Gentian 11 Gsh 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
Makina ne gjendje perfekte si nga jashte ashtu dhe nga tapiceria e brendeshme.Me kompjuter bordi dhe butona ne timon.
Asnje defekt mekanik apo kompjuterik.E gatshme per cdo lloj prove.Parapelqehet ndrimi me makine automatike ose 4x4.Cmimi 6000€ per shitje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim