Nissan Patrol 3.8 diesel -96

Shitet nga: aqif 27 Qer 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjirokastër
Nissan Patrol 3.8 Turbo Intercooler
Ne gjendje shume te mire pune dhe nga jasht
Sallon meshin+kamosh
Kondicioner
Xhama elektrik te zi 100 %
Disqe 16 te zi etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim