Mercedez benz -90

Shitet nga: dori 22 Nën 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
Makina eshte ne gjendje prefekte,me vajra dhe filtra te nderuara,si dhe te gjitha sherbimet te kryera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim