Mercedes benz 190 gaz benzin 1992

Shitet nga: benz 27 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjirokastër
benz mercedes motor 2.0 gaz benzin shume i mbajtur .makina ka 3 vjet qe ka hyre ne shqiperi dhe eshte me dokumenta italjane.shum ekonomike .eshte me abs kondicioner etj.cmimi 800 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim