Mercedes E 250 dizel -90

Shitet nga: dori 29 Nën 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
makina eshte ne gjendje shume te mire me vajra te nderuara me sherbime te bera me dokumenta deri ne janar 2015 goma 80% te reja si dhe mbrojse hekuri nga poshte mund ta coni ku te doni per cdo prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim