Mercedes C 220 cdi -01

Shitet nga: benz 27 Tet 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Gjirokastër
mercedes benz
- KLIMA
- SEDILJE ELEKTRONIKE
- SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE
-FENERE KRISTAL
- KOMPJUTER BOARD
- TIMONI ME TELEKOMANDIM DHE NGRITJE-ULJE
- PASQYRAT ME KOMANDIM ELEKTRIK
- SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
- 4 XHAMAT ELEKTRIKE
- AIRBAG(SRS), ABS, BAS, ESP
- TIMON HIDRAULIK
- 2 CELESA ORIGJNAL TE FABRIKES
- DISQE ALUMINI ORIGJINAL TE MERCEDES-BENZ SERIA "elegance''
- DOKUMENTA TE REGULLTA ME TARGA (AA....FS)
- I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
- CMIMI ESHTE 4200 € - I DISKUTUESHEM.
GOMA 100% TE REJA 2 PAL DISQE ALUMIN .NJE PAL 205/60/15ME GOMA TE REJA DHE NJE PALE 225/45/17 ME GOMA TE PERDORURA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim