Mercedes C 220 cdi -01

Shitet nga: kristo 27 Qer 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Gjirokastër
Menz c220 cdi salon m shina tzama elektrike klima me te gjitha servise t kryera ne gendjen motorike dhe xhenerike je gjendje shum t mire cmimi 3200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim