Mercedes C 220 cdi -00

Shitet nga: kristo 08 Sht 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Gjirokastër
makine eshte me letra t regullta deri ne funde te vitit.eshte me model m shume ekstra.xhama dhe pasqyra elekrike klima sedilie lekure. makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe gjenetike.eshte makine e mpajtur.makina ka dalur nga servisi mr nderim filtra vajra.nderimi i bekeve dhe i dinamos.(makina ka vetem 2 gervishje te parakolpi anash)jepet per arsye mosperdorimi. cmimi edhte perfundimtare 2600 e uro.(NDEROET M MAKINE AUTOMATIKE)Per me shume informacion kondaktoni ne telefone.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim