Mercedes-Benz E 210 -01 Avantgarde

Shitet nga: osman 30 Nën 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Gjirokastër
Makina ka keto extra,baxho xhami,serdilje meshini,kamio automat,me klima ,xhama elektrik,ne gjendje shum te mir me dokumenta te regullta , ka 220000 km,dhe eshte 2000 kubiksh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim