Mercedes A 160 benzin -00

Shitet nga: Rudi 04 Sht 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjirokastër
Mercedes A class 160 viti i prodhimit 2000,kamjo manuale me dokumenta shqiptare,airbag,kondicioner,benzin-gaz,166000 km gjendja motorike shum e mir dhe shum ekonomike.Çmimi 2500 € i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim