Mercedes 250D turbo -92

Shitet nga: benz 15 Nën 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
Do disa sherbime ne tapecari dhe ne sedilje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim