Mercedes 200 clk benzin gaz avangarde 2002 -02

Shitet nga: dori 26 Jan 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   5 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
mercedes 200 clk benzin_gaz avangarde 2002
sediljet me ngrohje
kokat e pasme elektrike
sedilje lekure e zeze elektrike
disqe 18 origjinale
ekran ne kroskot dhe tek kokat e sediljeve
dokumenta te paguara deri ne 05 2015
impianti i gazit ka 3 muaj qe eshte montuar ne greqi
te gjitha sherbimet te kryera ne greqi
mjeti eshte ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim