Mecedes Benz -89

Shitet nga: fabjan 15 Pri 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjirokastër
Shitet Mercedes Benz tip 250 me motorr turbo 3000, viti i prodhimit 1989. makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Marrsh automatike, karburant diesel. amortizatore sportive, nga poshte e mbrojtur me shtrese celiku. Pasqyra elektrike, xhamat e perparme elektrike, kondicioner, cd player sony, tavan me baxha me hapje elektrik. Sistem frenimi ABS, bateri gjermane varta 6 muaj e perdorur. disqe 15ce alumini, goma te mira plus 2 goma te tjera bashk me gomen rezerve. makina posedon zjarrefikesen. dy lloje tapetesh plastik origjinal i benz si dhe rrobe.makine e mbajtur me merak. targa Tr deri ne 310 mije kilometra te pershkruara, dokumenta te pa paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim