MAZDA RX-8 benzin -06

Shitet nga: miri 24 Nën 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
Shitet mazda rx-8 1.3 benzin vitit 2006 kamio manual 6 marsha full extra sendile mershini dhe me nrgojtje elektrik pilot automatik dhe shum te tjera.edhe ndrim i mundshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim