nderohet ford fukus

Shitet nga: pandeli 11 Jan 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjirokastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
nderohet ford fokus ne kushte shume te mira gjenerike dhe mekanike shume te mira.e afte per cdo prove.makina nderohet me 1 makine 6 vendshe minivan po ne kushte te mira.per cdo te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit me siper.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim