Ford fiesta -99 mundsi ndrimi +- diferencen

Shitet nga: Ilir 07 Dhj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Gjirokastër
Ford fiesta 99 1.25 benzin 3,5 litra 100 km shum ekonomik me kondicioner , 5 porta mp3 xhama elektrik ,dokumenta ta paguara taksa sigucion dt 3 09 2015 goma 70 perqind te reja cmimi i diskutushem dhe mundesi ndrimi +- diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim