Fiat punto -94

Shitet nga: guxim 09 Krr 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR   1 400 EUR

Komuna: Gjirokastër
Shes fiat punto 1.1 benzine+ gaz ne gjendia shume te mire xhenerike dhe motorrike.Cmimi 1100 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim