BMW 730 -04

Shitet nga: adrian 06 Sht 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
Shitet BMW Seria 7 Full Options, Me dokumenta te regullat, te paguara per 1 vit, Gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim