BMW 318 dizel -05

Shitet nga: endri 05 Tet 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjirokastër
Me dogan te paguar dhe taksa te prera deri ne shtator 2015. Targat AA. 4 goma te reja nje jave te ndruara te 2014. Sherbimet e kryera regullisht , mjeti eshte ne gjendje optimale . Shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim