Audi S6 benzin -00

Shitet nga: teli 15 Dhj 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
makina shitet per arsye mos perdorimi.me dokumenta te pagura gjer ne fund te 2016.sallon lekure me ngrohje
navigator origjinal impiant muzike bos.baxha me panel diellor per karikimin e baterise.opsione ne timon.klima.
makina eshte e mbajtur si brenda dhe jasht ruhet ne garazh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim