Audi A4 2.5 diesel -02

Shitet nga: Florjan Bixhaku 05 Gsh 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Gjirokastër
Audi a4 viti i prodhimit 2001-2002 .2.5tdi sport quatro, me 6 marsha ne gjendje shume te mir motorike dhe xhenerike ,me clima ,abs,disqe alumin,airbag,dokumenta angleze ,.per me shume info kontaktoni +355695808258
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim