Audi A3 viti 2004 shume e mbajtur !!!!!!

Shitet nga: Ermal 18 Nën 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
Shitet Audi A 3 me naft 2.0 TDI kamio manuale 6 marshe 140 kuaj fuqi e vitit 2004,tapiceri shum te paster,boja e vecant dhe pa asnje gervishje,goma te reja me disqe orgjinal 17,gjendja motorrike dhe xhenerike shume e mire!!!!!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim