Audi 80 1.9 diesel -92

Shitet nga: Taku 03 Dhj 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjirokastër
Audi 1.9 Nafte, ngjyre e zeze,me kondicioner,abs,xhama elektrik dhe timon hidraulik. Mjeti eshte ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e kryera. Cmimi 1500 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim