Alfa Romeo 156 1.9 JTD -01

Shitet nga: alfa romeo 17 Tet 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
shitet alfa romeo 156,shume e mbajtur.me ngjyre te vecante dhe ekonomike.per cdo gje kontaktoni numrin e meposhtem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim