Mercedes benz 813 -82

Shitet nga: aleks 02 Qer 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjirokastër

Kamjon ne gjendje shume mire pune. Tonazhi 3.5 ton. Taksat 1 vit pa prere. Me dokumentacion te rregullt. Viti 1982. Cmimi 3500 lek. nderrohet me xhip offroad. makina nuk ka levizur shum.te gjitha sherbimet e kryera.me karroceri 6 metra te gjate me motorr 4000cc dhe 4 pistona.makina eshte ekonomike per punen qe ben.nr kontakti 0698807490 shitet ose nderrohet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim