Furgon Mercedes benz sprinter 308cdi -00

Shitet nga: Shamet 21 Nën 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
Makina : Makina udhëtimi
Mercedes benz sprinter 308cdi me tre te kuqe ,viti i prodhimit fundi 2000,dy vjet i punuar ne shqiperi ,ne gjendje motorike dhe gjenerike shum te mire ,8+1,clima ,gjama pllak te zinj orgjinal,per me shum info kontaktoni .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim