Trejler

Shitet nga: Koli 14 Jan 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjirokastër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
trejler e leht hapjje mbrapa mbitte me sinjale e leht ardhur nga gjermania e perkryer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim