Mercedes 312D Nafte -00

Shitet nga: mercedes Dje 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Gjirokastër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes kamioncine 2500 nafte viti 2000 ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike dopio kabine me dere. Me dokumenta te regullta deri ne fund te janarit . nderrim i mundshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim