Eskavator oristain rh12

Shitet nga: oristain 30 Nën 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
eskavator oristain rh12 me zinxhire ngjyre e verdhe i vitit 1990 (me cekic 2.4ton)
ka motor uji
me dokumenta te regullta
shitet ose nderohet me 50 lop mali
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim