Kamion MERCEDES-BENZ 813

Shitet nga: aleks 30 Maj 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjirokastër
mercedes benz 813 4000cc me 4 pistona.makina ka karrocer 6 metra te gjate.makines i jane kryer te gjutha sherbimet kohet e fundit.makina eshte ekonomike dhe harxhon 10l/100km me ngarkes.makina nderrohet me xhip offroad ose shitet 2500 euro.shitet per arsye mosperdorimi.makina nuk ka levizur shum. nr kontakti 0698807490
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim