KAMION MAN 35-402 -97

Shitet nga: XXXXX 21 Tet 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjirokastër
SHES KAMION MAN 35-402 I VITIT 1997 PER ARSYE MOS PERDORIMI .MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME 360.000 KM ,ME KAZAN MIELER ,ME LEVIZJE 8X4 ,ME AUTO PILOT ,ME ABC DHE GOMA NE GJENJE TE MIRE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim