Furgon Mercedes-benz 709D -93

Shitet nga: adi 17 Krr 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
OKAZION :shitet mercdes -benz 709D motor 4pistona super ekonomik gjatesia 7 metra i gjat karoceria 5matra lartesia 2metra gjersia 2metra pesha normale 4ton maksimalja gjer ne 6ton ,ngjyra e bardh gjendja xhenerike shum tap jepet per arsye mosperdorimi dokumentat te prera gje ne prill te 2015 siguracionin e ka te mbaruar mjeti esht i gatshmem per cdo lloj prove mund te na gjeni ne gjirokaster per me shum info na konaktoni ne numrat e tel 0698783197 dhe 0692121258 flm per kuptimin cmimi 7 miloin i diskutushem per bleres serioz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim