Furgon Mercedes Sprinter dizel -04

Shitet nga: sprinder 16 Sht 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Gjirokastër
makina esht ne gjendje shum shum te mir. esht bler ne itali dhe e ka pasur nje pronar makina ka shperndar buk ka punuar vetem tre muaj ne shqiperi i jan kruer te gjitha sherbimet me dokumentacion te regullt. ka 160 mij km a/c full
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim