Toke prej 2300m2 ne Fier

Shitet nga: Agron 04 Dhj 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Mbrostar Ura
Sipërfaqe: 2300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fier
Toka ndodhet ne Mbrostar Ura. Mbi Lokal Ferrarin, edhte me hipoteke,ka happsire per ndertim dhe pjesa tjeter eshte me ullinj. Nr 0695453325
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim