Toka

Shitet nga: Toka 19 Tet 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Toka ndodhet ne Patos (Dukas) 200 metra larte kompleksit "Perla e Gjelber" dhe 20 metra mbi fabriken e vajit. Me nje siperfaqe prej 9000 metra katror. Shitet per arsye largimi nga shqiperia . Toka eshte e pershtatshem per cdo lloj biznesi apo aktiviteti te mundshem.. Me certifikate pronesie , dhe te gjitha dokumentat ne rregull.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim