TOKE PJELLORE PER BUJQESI DHE BLEGTORI

Shitet nga: Eni 16 Pri 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Fier
SHITET TOKE PJELLORE SHUME E PERSHTATSHME PER BUJQESI DHE BLEGTORI. TOKA ESHTE E KUFIZUAR ME KANALIN UJITES ( pra eshte gjithe kohen e furnizuar me uje) PERMASA E TOKES ESHTE 14 DYLYM ME DOKUMENTA TE RREGULLTA.

KETO JANE FOTOT AKTUALE TE TOKES.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim