Vile ne Fier

Shitet nga: Altin 21 Gsh 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 000 EUR   145 000 EUR

Komuna: Fier
Përshkrim i sendit
Shitet shtepi 2 kateshe + papafino me nje studio 16 m2 me ballkon e sapo ndertuar kati i pare 75 m2 kati i dyte 86 m2 shtepia eshte ne Ndernenas te komunes se Libofshes ne Fier - 5 kl larg plazhit prane rruges kryesore. Shtepia eshte me oborr dhe me 18.700 m2 Toke rrethe e perqark pra afer 2 hektar. Toka eshte prodhimi kualiteti 1. shtepia shitet per arsye emigrimi. Pra Shtepi plus Toke ne nje vend. Gjithashtu prane rruges kryesore . Te gjitha jepen me nje cmim rreth 130.000 € por edhe mund te diskutohet per cmimin.

Toka eshte e rrethuar nga te gjitha anet dhe eshte e pershtateshme per shum bisnese sere apo kerrmilli
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim