Vile 3-kateshe ne Fier

Shitet nga: Amint Dyrmishi 21 Krr 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Komuna: Fier
Shitet nje vile 3- kateshe(me 320 m2 toke). Trualli eshte i hipotekuar dhe me dokumenta te rregullta,ka leje ndertimi te 3-kateve. Ka 4 banjo te kompletuara me te gjitha pajisjet si dhe garazh te madh per 3 makina. Vila ndodhet ne lagjen "1 Maj", Fier. Cmimi eshte 170 000 euro i diskutueshem. Per me teper informacion kontaktoni ne nr tel: 224810 dhe cel: 0693498074
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim