Shtepi private ne Fier

Shitet nga: flori 29 Jan 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Zhupan Fier
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fier
shitet shtepi private ne fshatin zhupan 1.5 km nga qendra e qytetit te fierit siperfaqja e shtepis eshte 120m2 ndersa te truadhit 420m2 shtepia eshte 3+1+1 banjo9 ne brendesi te sai bashk me shtepin shitet dhe nje truall me siperfaqe 480m2 150mt larg nga shtepia shtepia shitet dhe e mobiluar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim