Shtepi prej 76 m2 ne Fier

Shitet nga: violeta gjini 18 Dhj 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fier
SHITET SHTEPI PRIVATE 76 M KATROR NE TRUALLIN 200 M KATROR
3 DHOMA +1 KORIDOR+1 BANJE PAMJE NGA DIELLI RRUGA "OMER VRIONI "LAGJA "LIRI ".CMIMI 100 MIJE EURO I DISKUTUSHEM .SHTEPIA ESHTE ME HIPOTEKE.DHE 900 METRA KATROR TOKE .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim