Shtepi prej 320m2 ne Fier

Shitet nga: Blerim 03 Shk 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Fier
OKAZIOOON...Shtepia eshte dykateshe 320m2 katin e pare e ka me mure guri me gjersi 60cm ne katin e dyte ka 2dhoma gjumi nje sallon guzhin koridor dhe banjo +ballkon anes perqark shtepis.ne katin e pare ka nje dhome koridor dhe garazh per dy makina.shtepia ka truall te rrethuar me mur 700m2.+2000m2 toke bujqesore te rrethuar..toka eshte me cefertikat ndersa shtepia eshte ne proces legalizimi.eshte brenda vijes verdhe.ndodhet ne fshatin sheqishte 6km larg qytetit te fierit eshte anes rruges kryesore..dhe eshte e vecuar nga fshati.SHITET OSE NDERROHET ME APARTAMENT.CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim