Shtepi ne Afrimi i Ri 500 m2

Shitet nga: Endri 25 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shitet Shtepia ne afrim shtepia eshte ne gjendje shum te mir + ka truall perpara e gjtih shkon ne 500m2dhe me letra te sakta ,shitet per arsyje trasferimi,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim