Shtepi dykateshe m mur guri 900m2tok truall Zharrz

Shitet nga: Xhimi 12 Dhj 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: zharrez
Sipërfaqe: 900 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fier
Shtepia eshte me blinda 1,3x1,3 dhe trar 40x50 ,12kollona 50x50 me prespektiv per kat tjeter. Me felizol taraca ,me mur tull brenda .Cmimi i diskutushem. Shtepia shitet per ceshtje ekonomike.Shtepia eshte ber per Qef me mur guri 50 dhe mur tull nga brenda 6 dhoma dhe dy banja .900m2 tok truall me rrug te shtruar dhe me drita, me dekumenta te rregullta..........................
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim