Apartament prej 90 m2 ne Fier

Shitet nga: 8 shkurti 11 Krr 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

43 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fier
Shitet Apartamenti 2+1 ne lagjen "8 Shkurti" afer petakogjies, berball lokal "Trendalifili-t". Shpia eshte shume e mire. Pallati i mirbajtur dhe i paser. Shtepia eshte ne katin e 7. Pallati eshte i kopletur dhe me ashensor.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim