Apartament prej 75m2 ne Fier

Shitet nga: endrit 22 Tet 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

29 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fier
Shite nje apartament ne lagjen Apollonia ne Fier,Pallati i gjendjes Civile,Dhome e Guzhin me siperfaqe 75 m/katror Dhomat te bollshme,apartamenti shitet i kompletuar me te gjitha plackat te gjitha te dy viteve te fundit,Vendodhja e tij sesht as 600 metra nga qendra e Fierit,Pallati eshte pallat i ri cilesor,dhe me ashensor.Per me teper info kontaktoni ne 0672001855
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim