Apartament prej 60m2 ne Fier

Shitet nga: ruzhdi 06 Sht 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fier
apartament 1+1 + ballkon + guzhine gatime me vete + tualet .me istalime te kohes .cdo gje e re dhe e kohes..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim