Apartament prej 60 m² ne Fier

Shitet nga: Saimir 27 Nën 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fier
Shitet apartament me hipoteke ne Fier ,lagja kryengitja e Fierit.
Apartamenti eshte 1+1 me aneks dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri , 6 katesh.

Cmimi eshte 21.000 euro i diskutueshem

Tel. : 0692659585
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim