Apartament hyrje 1+1 +2 ballkone kati i trete

Shitet nga: ylli 24 Tet 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fier
QKAZION.......Shitet apartamenti ndodhet ne qytetin e FIERIT ne bul kryesor ne katin e trete (5 kate) eshte ne gjendje shum te mire dhe perbehet prej dhome 1 gjumi +1 guuzhine+ banje+ koridor+ 2 ballkone .... PERFITONI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim