mjalte dhe qumesht blete i sapo vjele

Shitet nga: artur 28 Qer 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 LEK

Komuna: Fier
shes mjalte dhe qumesht blete i sapo vjele cilesi shume e mire
mjalte 1100 lek per kg
qumeshti i bletes 400 lek per gram
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim